/ KP.04501.017 AC ADAPTER 45W 19V 1.1X3.0X7.7 ADP-45FE ZWART
Alternatieve artikelen:
19V-2,37A-45W PSE50278 EU NETADAPTER, O.A. PASSEND VOOR ACER NOTEBOOKS
ACER
Product contact information
Fabrikant
ACER COMPUTER GMBH
Kornkamp
4
Ahrensburg
DE
imprint.de@acer.com
https://www.acer.com
KP.04501.017 AC ADAPTER 45W 19V 1.1X3.0X7.7 ADP-45FE ZWART aantal
Toevoegen aan winkelwagen
Artikelnummer:
M320044
Direct leverbaar
Aanvullende informatie
Beoordelingen (0)
Aanvullende informatie
Technische data
Soort:
Tafelvoeding
Spanning secundair:
19V
Soort spanning secundair:
DC
Max. Amperage:
2,37A
Max. Vermogen:
45W
Ingangssteker:
220V
Spanning primair:
100-240V AC
Breedte:
95 mm
Hoogte:
25,5 mm
Diepte:
38 mm
Steker uitgang:
3,0×1,0mm holle steker
Lengte v. steker:
7,7 mm
Kleur:
zwart
ROHS-conform:
ja
Netsnoer:
Nee, met C6 AC-bus
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Wees de eerste om “KP.04501.017 AC ADAPTER 45W 19V 1.1X3.0X7.7 ADP-45FE ZWART” te beoordelen
Reactie annuleren
Je moet
ingelogd zijn
om een beoordeling te plaatsen.
Gerelateerde producten
0A001-00345200 ADAPTER 33W 19V (5.5PHI) EU TYPE
Toevoegen aan winkelwagen
OXX-3FA4006-000 NETZTEIL 65W
74,92
9,0UF 500V 00622991 METALLPAPIERKONDENSATOR