0,22UF-100V UVZ2AR22MDD ELKO RADIAAL NCC 105° 5X11MM
Artikelnummer: H616992
Direct leverbaar
Aanvullende informatie
Technische data
Capaciteit: 0,22 μF
Spanning: 100 V
Merk: NICHICON
Type: Elektrolytische-condensator (elco)
Formaat: Radiaal (staand)
Hoogte: 11 mm
Doorsnede: 5 mm
Rastermaat: 2,0mm
Temperatuur: 105°C
Tolerantie: 20%
ROHS-conform: ja
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.
Wees de eerste om “0,22UF-100V UVZ2AR22MDD ELKO RADIAAL NCC 105° 5X11MM” te beoordelen